24. 6. 30. 9. 2024

Jablonec z jedné strany na druhou

Otevřít galerii

Popis události

Důležitou roli v rozvoji města hrála cesta vedoucí od Liberce přes centrum Jablonce směrem do Krkonoš. Kolem této význačné osy vznikaly významné budovy, projížděli tudy obchodníci i turisté a směřovala sem veřejná doprava. Na trase od jabloneckého divadla po pěších zónách až do Podhorské ulice si budeme povídat o tom, proč bylo město vždy důležité, jak jím procházel civilizační ruch i dějiny.

Prohlídka je součástí cyklu komentovaných prohlídek „Proměny Jablonce nad Nisou“, které navazují na minulé ročníky procházek s průvodcem po Jablonci, jež se zaměřovaly na určitá historická, nebo architektonická témata. Letošní prohlídky budou pátrat po tom, jak se Jablonec nad Nisou postupně měnil.

Vstupenky je možné zakoupit pouze v online předprodeji nebo na recepci Eurocentra. Prodej vstupenek probíhá přes portál E-vstupenka a na prodejních místech E-vstupenky vždy do 12 hodin dne, kdy daná prohlídka probíhá. Po 12. hodině již není možné na prohlídku konanou v tento den vstupenky zakoupit. Max. kapacita prohlídky je 25 osob.

Organizátorem prohlídek je Turistický region Jizerské hory – Liberecko, Jablonecko, Frýdlantsko a Tanvaldsko. Partnerem akce je statutární město Jablonec nad Nisou.

www.jizerky.cz

Pořadatel události

  • Kultura Jablonec, p. o.
  • IČO: 09555340

Kontakt

365 Jablonec

Provozovatel:

  • Kultura Jablonec, p.o.
    Jiráskova 4898/9, 46601
    Jablonec nad Nisou
  • IČO: 09555340DIČ: CZ09555340

© 365 Jablonec 2024

Tuto stránku uspořádaliUX Fans s.r.o.