28. 9. 29. 9. 2024

SKIREGATA - Memoriál Petra Haubolda

Otevřít galerii
Otevřít galerii
Otevřít galerii
Otevřít galerii
Otevřít galerii

Popis události

Poslední zářijový víkend se jablonecká přehrada rozzáří plachtami několika lodních tříd jachetního oddílu TJ Delfín Jablonec. Přijďte si užít nádhernou podívanou!

Tento závod je poctou Petru Hauboldovi, nestoru jabloneckého sportu a legendě českého windsurfingu. Petr byl průkopníkem a jedním ze zakladatelů závodního windsurfingu v Československu. Už v roce 1975 se účastnil prvního závodu na Jesenici a brzy na to organizoval druhý závod na své domácí Jablonecké přehradě.

Petr se za svého života zúčastnil stovek závodů doma i v zahraničí. Windsurfing miloval nade vše. Byl několikanásobným vítězem Českého poháru, mistrem ČR a bojovníkem, který se nikdy nevzdával. Svojí pracovitostí, smyslem pro pořádek a pílí významně přispíval k rozvoji Jachetního oddílu TJ Delfín Jablonec. Jako zodpovědný správce loděnice organizoval řadu sportovních akcí a mnoho let pracoval ve výkonném výboru TJ Delfín Jablonec. Byl také trenérem a všestranným sportovcem, který na sobě neustále pracoval. Svými postoji a upřímností si získal velký respekt a obdiv.

Jachetní oddíl TJ Delfín Jablonec v posledních letech dosahuje významných mezinárodních úspěchů, zejména v lodních třídách IQ Foil a Techno 293. Na loňském MČR jablonečtí závodníci zářili na stupních vítězů.

Přijďte je podpořit!

Pořadatel události

  • TJ Delfín Jablonec
  • Jan Štěpánek

Kontakt

365 Jablonec

Provozovatel:

  • Kultura Jablonec, p.o.
    Jiráskova 4898/9, 46601
    Jablonec nad Nisou
  • IČO: 09555340DIČ: CZ09555340

© 365 Jablonec 2024

Tuto stránku uspořádaliUX Fans s.r.o.