pá 20. 9.

Střídavé napětí vol.6 - The Cubes, WE2

Otevřít galerii

Popis události

⚡️Střídavé napětí ⚡️
je cyklus akcí a platforma pro místní i vzdálené kapely a hudebníky menšího dosahu, kteří nemají šanci vystupovat na festivalech. Střídavé napětí vzniklo jako podpora pro začínající nebo menší kapely napříč celým spektrem žánrů. Vstup na akci je dobrovolný.
🙏Akce je podpořena z rozpočtů města Jablonec nad Nisou a Libereckého kraje!

The Cubes
Kapela The CUBES hraje v triu. Ve své tvorbě se hlásí k americkému hudebnímu stylu grunge. Všichni členové skupiny jsou bývalí žáci ZŠ a ZUŠ Jabloňová v Liberci. Prošli řadou hudebních těles jak při škole, tak i po ukončení docházky na škole. Kapelu můžete vidět i na mnoha kulturních akcích převážně v Liberci a okolí.

WE2
Jsme kapela WE2 a hráli jsme, jak už název napovídá, dlouho “ve dvou”. Na pódiích bylo ale zbytečně moc místa, tak jsme se rozhodli, že ho vyplníme dalším článkem a tím i naši tvorbu dalším frekvenčně-decibelovým bordelem.
Mění se tím něco? Vlastně ne. Pořád budeme hrát akustický folkový koncertíky v kavárnách a country clubech. Ale občas si střihnem tu plnotučnou verzi, kdy má Kuba v rukou Fendera, Tomáš za sebou Ampega a Martin (to je ten novej) trestá bicí.

Pořadatel události

  • Polepšovna s.r.o.
  • IČO: 09055274

Kontakt

365 Jablonec

Provozovatel:

  • Kultura Jablonec, p.o.
    Jiráskova 4898/9, 46601
    Jablonec nad Nisou
  • IČO: 09555340DIČ: CZ09555340

© 365 Jablonec 2024

Tuto stránku uspořádaliUX Fans s.r.o.