pá 28. 6.

Střídavé napětí vol.3 - Eridu, Ornament, Rain

Otevřít galerii

Popis události

⚡️Střídavé napětí ⚡️
je cyklus akcí a platforma pro místní i vzdálené kapely a hudebníky menšího dosahu, kteří nemají šanci vystupovat na festivalech. Střídavé napětí vzniklo jako podpora pro začínající nebo menší kapely napříč celým spektrem žánrů. Vstup na akci je dobrovolný.
🙏Akce je podpořena z rozpočtů města Jablonec nad Nisou a Libereckého kraje!
Eridu

Art-rocková kapela Eridu existuje 12 roků v obsazení baskytara, kytara, bicí, zpěv. Tvoří vlastní hudbu ve stylu šedesátých a sedmdesátých let. Právě vydává gramofonovou desku, kterou vytvořila stejnou technologií, jaká se používala za časů Deep Purple. Použila vícestopý magnetofon, dobové nástroje, zesilovače i mikrofony.
Rain

Kapela RAiN, Crossover-metalová smečka. Jediným zakládajícím členem, co v kapele zůstal od začátku, je Honza Kvapil (zpěv/kytara). Dále k němu v současné době patří Filip Čáp (kytara/zpěv), Honza Miller (kytara), Jaroslav Kastner (basa), Lukáš Kugler (bicí) a Vladislav Čáp (synth.). “Změn se nebojíme a vlastně je to i k něčemu dobrý”. Žánrová různorodost muzikantů vede k rozmanitosti hudby, kterou děláme. Ta v sobě mísí prvky rocku, metalu, ale pořád je to ten starej dobrej crossover, co musí, jak se říká, sedět na prd*li. A taky že sedí.
Ornament

Jablonecká big-beat-rocková kapela. Hrají ve složení Lukáš Kočárek, Eliška Kočárková , Štěpán Kočárek a Anežka Palánová.

Pořadatel události

  • Polepšovna s.r.o.
  • IČO: 09055274

Kontakt

365 Jablonec

Provozovatel:

  • Kultura Jablonec, p.o.
    Jiráskova 4898/9, 46601
    Jablonec nad Nisou
  • IČO: 09555340DIČ: CZ09555340

© 365 Jablonec 2024

Tuto stránku uspořádaliUX Fans s.r.o.