Description of the event

Lenka Dusilová
je devítinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl. Na sólových koncertech vtahuje posluchače do svých niternějších hudebních krajin. Obklopena loopery, kytarami a všemožnými krabičkami, vytváří unikátní atmosféru, ve které vyniká její hlas a všestranný hudební talent.
Koncert proběhne v unikátním prostoru zahrady v Pivovaru Volt v Jablonci nad Nisou pod širým nebem!

Support:

Tom Vern
Je zpěvák a skladatel multiinstrumentalista z Českých Budějovic. Jeho hudba prolíná žánry a osobitý zpěv dodává jeho tvorbě jedinečnost. S lehkostí dokáže propojovat různé styly a se stejnou lehkostí vypráví příběhy, které jsou často emocionálně katarzní. Příběhy o řešení vnitřních dilemat a protichůdných pocitů v lidském životě.

Cigarette Pillowbag
Václav Truksa vystupující pod pseudonymem Cigarette Pillowbag je liberecký zpěvák a skladatel. V roce 2021 začal vydávat hudbu, kterou nahrává u sebe doma. Ve stejnou dobu k sobě dal dohromady kapelu, skládající se z Matyáše Berndta (bicí), Jakuba Čabrádka (basa), Jana Pokorného (kytara) a Tomáše Velka (klávesy). Žánrově jsou kluci zařaditelní k indie popu a se svými melancholickými songy vás dostanou do transu!

Hudební léto ve Voltu je cyklus koncertů v areálu pivovaru Volt, kde se letos představí umělci jako 7 krát 3, Lenka Dusilová, Paulie Garand & Kenny Rough, Past, The Fialky, Houba, Vasilův Rubáš nebo Rozálie. Akce je podpořena z rozpočtů města Jablonec nad Nisou a Libereckého kraje!

Event organizer

  • Polepšovna s.r.o.
  • IČO: 09055274

Contact

365 Jablonec

Provider:

  • Kultura Jablonec, p.o.
    Jiráskova 4898/9, 46601
    Jablonec nad Nisou
  • IČO: 09555340DIČ: CZ09555340

© 365 Jablonec 2024

This page was registered byUX Fans s.r.o.