29. 7 21. 10. 2024

Jablonecký ostrov odpočinku

Open gallery

Description of the event

Městský park byl vždy pro Jablonečany centrem zdravého života a klidu. Přímo v jeho sousedství se totiž nacházejí dvě impozantní budovy spojené s pohybem – lázně s bazénem a tělocvična. Park navštěvovala spousta lidí, trávili zde volný čas, a to v mnohem větší míře než dnes. Také ulice okolo parku pulzovaly čilým životem, celá tato část města vypadala koneckonců úplně jinak. Během procházky jabloneckým ostrovem odpočinku zavzpomínáme na slavné časy parku i mnoha budov v jeho okolí.

Prohlídka je součástí cyklu komentovaných prohlídek „Proměny Jablonce nad Nisou“, které navazují na minulé ročníky procházek s průvodcem po Jablonci, jež se zaměřovaly na určitá historická, nebo architektonická témata. Letošní prohlídky budou pátrat po tom, jak se Jablonec nad Nisou postupně měnil.

Vstupenky je možné zakoupit pouze v online předprodeji nebo na recepci Eurocentra. Prodej vstupenek probíhá přes portál E-vstupenka a na prodejních místech E-vstupenky vždy do 12 hodin dne, kdy daná prohlídka probíhá. Po 12. hodině již není možné na prohlídku konanou v tento den vstupenky zakoupit. Max. kapacita prohlídky je 25 osob.

Organizátorem prohlídek je Turistický region Jizerské hory – Liberecko, Jablonecko, Frýdlantsko a Tanvaldsko. Partnerem akce je statutární město Jablonec nad Nisou.

www.jizerky.cz

Event organizer

  • Kultura Jablonec, p. o.
  • IČO: 09555340

Contact

365 Jablonec

Provider:

  • Kultura Jablonec, p.o.
    Jiráskova 4898/9, 46601
    Jablonec nad Nisou
  • IČO: 09555340DIČ: CZ09555340

© 365 Jablonec 2024

This page was registered byUX Fans s.r.o.