Until 26. 8. 2024

Jablonecká náměstí pod drobnohledem

Open gallery

Description of the event

Z celého Jablonce nad Nisou se nejvíce měnilo centrum města. Nachází se zde největší počet zajímavých budov, a proto se na našich procházkách podíváme na jednotlivá náměstí detailně. Prohlédneme si je a popovídáme si o tom, proč a jak byla založena, jak se stávala centrem dění a jak se měnila až do dnešní podoby. Těšit se můžete také na povídání o historii jednotlivých budov.

Prohlídka je součástí cyklu komentovaných prohlídek „Proměny Jablonce nad Nisou“, které navazují na minulé ročníky procházek s průvodcem po Jablonci, jež se zaměřovaly na určitá historická, nebo architektonická témata. Letošní prohlídky budou pátrat po tom, jak se Jablonec nad Nisou postupně měnil.

Vstupenky je možné zakoupit pouze v online předprodeji nebo na recepci Eurocentra. Prodej vstupenek probíhá přes portál E-vstupenka a na prodejních místech E-vstupenky vždy do 12 hodin dne, kdy daná prohlídka probíhá. Po 12. hodině již není možné na prohlídku konanou v tento den vstupenky zakoupit. Max. kapacita prohlídky je 25 osob.

Organizátorem prohlídek je Turistický region Jizerské hory – Liberecko, Jablonecko, Frýdlantsko a Tanvaldsko. Partnerem akce je statutární město Jablonec nad Nisou.

www.jizerky.cz

Event organizer

  • Kultura Jablonec, p. o.
  • IČO: 09555340

Contact

365 Jablonec

Provider:

  • Kultura Jablonec, p.o.
    Jiráskova 4898/9, 46601
    Jablonec nad Nisou
  • IČO: 09555340DIČ: CZ09555340

© 365 Jablonec 2024

This page was registered byUX Fans s.r.o.