Sa 13. 7.

Charity jumping party

Open gallery

Description of the event

Totálně nadupaný tříhodinový JUMPING MARATON pod širým nebem v centru Jablonce. Akce tohoto léta, kterou si jako správní SuperFitnessáci nesmíte nechat ujít. Čekají vás namotivovaní instruktoři, super hudba, zábava, lehké občerstvení, poukaz na kávu a mnohem víc.

A HLAVNĚ!!! Pro koho se letos bude skákat na této boží akci?🤍🤍🤍

Roční Dorotka z Jablonce nad Nisou byla zdravá a usměvavá holčička, ale v lednu 2024 se její svět zhroutil. Dorotku a její maminku srazil na přechodu pro chodce nepozorný řidič a způsobil Dorotce těžké ublížení na zdraví s trvalými následky. Její malé tělo, ještě tak nedávno plné radosti a energie, nyní bojovalo o život. Podstoupila několik operací lebky a mozku, má zavedenou sondu do žaludku pro příjem potravy a další zdravotní problémy. Doposud je hospitalizována na neurochirurgii v Motole, kde probíhá intenzivní léčba, fyzioterapie, ergoterapie a logopedie.
Do budoucna ji čeká náročná rehabilitace, kterou bohužel zdravotní pojišťovna nepodporuje. Proto se na vás obracíme s prosbou o pomoc.

Chceme, aby malá bojovnice Dorotka mohla žít co nejkvalitnějším životem vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu a proto doražte na tuto NEZAPOMENUTELNOU jumping party, kde uděláme vše, co bude v našich silách.

Celý výtěžek poputuje DOROTCE!❤️

REZERVACE: www.superfitness.eu - rezervační systém, či telefonní kontakt:
728 112 686

*Maraton se bude konat za každého počasí :) - V případě špatného počasí se bude akce konat ve vnitřních prostorech.

Event organizer

  • Karolína Divišová
  • IČO: 06328610

Contact

365 Jablonec

Provider:

  • Kultura Jablonec, p.o.
    Jiráskova 4898/9, 46601
    Jablonec nad Nisou
  • IČO: 09555340DIČ: CZ09555340

© 365 Jablonec 2024

This page was registered byUX Fans s.r.o.